مشاوره لجستیک

در دنیای امروز اهمیت " خرید خارجی " بر کسی پوشیده نیست . اغلب کشورهای جهان به دلیل توزیع متنوع عوامل تولید در مناطق مختلف با یکدیگر روابط تجاری دارند .
برقراری این روابط نیاز به آشنایی با مراحل ورود کالا ،منابع تهیه کالا ، آشنایی با شرایط پرداخت ، مقررات متحد الشکل اعتبارات اسنادی ، گشایش اعتبار ، انواع بیمه ، حمل و نقل ، بازرسی کالا ، اسناد حمل ،بارنامه ، عدل بندی ، گواهی بازرسی و مراحل ترخیص کالا را دارد.
تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی ها و برآوردی از هزینه های مرتبط بر خرید و فروش اعم از قیمت کالا ، هزینه های حمل و نقل (هوایی ، زمینی ، دریایی)، هزینه های گمرکی و ...دارد.
شرکت حمل و نقل بین المللی آرین ترابر امیربا داشتن کارشناسان متخصص و پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی ، مشتریان خود را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها ، قوانین و مقررات ، بخشنامه ها و ...) یاری نموده و خدمات لازم را به ایشان ارائه می نماید. همچنین این شرکت مفتخر است به منظور تسهیل امور بازرگانی مشتریان خود در زمینه های ترانزیت و حمل و نقل جاده ای ، استریپ، استافینگ، امور گمرکی و ترخیص کالا ، واردات و صادرات،ثبت سفارش و اخذ مجوزهای مورد نیاز،خرید خارجی و گرفتن نمایندگی ، حواله های ارزی و اعتبارات اسنادی تا کنون اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان و موثری نموده است .